Поставщик №61190

Дезинсекция

Засіб від клопів Biosan+ Средство от клопов

Наличие:
В наличии
Цена:
210,00 грн./шт.
Оптовые цены:
Оптовые цены видны только зарегистрированным и оплаченым пользователям.
Количество:
   Минимальный заказ от 10 шт.

Інсектицидний порошок «BIOSAN+» забезпечить ефективний захист Вашого будинку від постільних клопів (звичайних і резистивних), їх личинок і яєць, а також інших повзаючих комах. Контактуючи з комахою, суперлегкий порошок BIOSAN стрімко висмоктує з нього всю вологу, що призводить до загибелі комахи. Унікальний принцип дії не дозволяє комахою виробляти імунітет до засобу!

Призначення: Знищує постільних клопів (звичайних і резистивних), тарганів, мурах, чешуйниц, павуків, бліх, вошей та інших повзаючих комах. Рекомендовано використовувати всередині житлових і нежитлових приміщень, будівель, всередині і навколо виробництв.

Запобіжні заходи: перед застосуванням на обличчя надягніть марлеву пов'язку або респіратор,  захисні окуляри.  Уникайте потрапляння порошку в очі і дихальні шляхи (викликає легке подразнення).  Перша допомога при попаданні в очі: ретельно промийте теплою проточною водою з-під крана.

Спосіб застосування

1) Перед використанням порошку одягніть захисну маску або респиратор, захисні рукавичкі.

2) Флакон струсити протягом 10 секунд

3) Обріжте «носик» для отримання отвору.

4) Легким натисканням розпорошить вміст флакона в місцях скупчення, пересування і проживання комах. Використовуйте пензлик з ворсом для проштовхування порошку в щілини і тріщини. Засіб наносите на суху поверхню. Норма витрати: 3-5 г на 1 м.кв оброблюваної поверхні. Бажано, мінімум 7-10 діб не прибирати місця обробки.

Виробництво: BIOSAN+

  • Дата публикации: 18.11.2021
  • Страна производитель: Украина
  • Производитель: Біосан+
  • Вид: порошок
Товары
Новинка
/шт.
Новинка
/шт.
Новинка
/шт.
Новинка
/шт.
Новинка
/шт.
Новинка
/шт.
Новинка
/шт.
Новинка
/шт.
Контакты
  • Название предприятия:
    Поставщик №61190
  • Адрес:
  • Телефон: